1 - توافق نامه بین ای ام سی سرور و مشتریان

مشترك متعهد می‌شود كه تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات ای ام سی سرور را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشترك در استفاده از محصولات و خدمات ما انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی ما (بجز گارانتی تا 7 روز ) مسترد نمی‌گردد.

2 - منابع استاندارد

هر کاربر (وب سایت ) که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU، Ram ،HDD و پهنای باند یا شبکه) استفاده کند مسدود خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع سرور تا حد استاندارد کاهش دهد و یا اقدام به ارتقاء سرویس خود نماید تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد. ای ام سی سرور بسته به شرایط سرور تعیین‌کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود به این صورت که هیچ‌گاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال در سرور و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر بر روی سرور های اشتراکی گردد. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرور یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد متوقف خواهد شد. ای ام سی سرور در تمامی موارد این موضوع را با اخطار قبلی انجام می‌دهد تا وب سایت کاربر متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال در سرور و یا کاهش کیفیت و یا سرعت سرویس دیگر کاربران موجود بر روی آن سرور گردد ما بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را برای بیست و چهار ساعت متوقف خواهیم نمود و سپس اخطارهای لازم را برای کاربر ارسال می‌نماییم تا کاربر نسبت به رفع مشکل وب سایت خود اقدام نماید. در صورت تکرار این موضوع سرویس کاربر به طور کامل و برای همیشه قطع خواهد شد. کاربر می‌پذیرد ای ام سی سرور تنها مرجع تعیین حدود استاندارد مورد بحث در این ماده می‌باشد.

3 - انتقال به دیگران

مشتریان نمی‌توانند پیش از دریافت مجوز كتبی از ای ام سی سرور، بخش یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه و یا هر یک از محصولات و خدمات دیگر ما را به فرد یا شرکت دیگری واگذار نموده یا وكالت دهند. به طور کل انجام هرگونه نقل و انتقال محصولات و خدمات ما نسبت به عین ، بخش و یا منافع آن به هر طریق شامل انتقال قطعی ، رهنی ، اجاره‌ای ، شرطی ، صلح حقوق ، اقرار ، وکالت ، وصیت و حق تقسیم اموال تنها با اجازه کتبی ای ام سی سرور امکان‌پذیر می‌باشد. در صورت انجام هر نوع نقل و انتقال بدون اجازه کتبی ای ام سی سرور نقض این تعهدنامه رخ داده است و دریافت‌کننده محصولات و خدمات دارای هیچ‌گونه حقی نبوده و کاربر انتقال‌دهنده مسئول خواهد بود.

4 - صحت اطلاعات

مشترك موافقت می‌نماید كه با به‌ روز نمودن اطلاعات خود و وارد نمودن اطلاعات صحیح هنگام استفاده از خدمات و محصولات ای ام سی سرور اطلاعات صحیح در اختیار ما قرار دهد و ما برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترك از اطلاعات ارائه‌ شده توسط مشترك استفاده می نماییم ، چنانچه مشترک اطلاعاتی كه ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا ای ام سی سرور شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد ما به صلاحدید خود مجاز خواهیم بود خدمات مشترك را قطع و حساب وی را مسدود نماییم. در صورتی که کاربر از ابتدا اطلاعات ناصحیح و یا ناقص وارد نماید نقض شرایط این توافقنامه رخ داده است و هنگامی که ما از این امر آگاهی یابیم سرویس کاربر را برای همیشه قطع خواهیم کرد و کاربر حق هیچ‌ گونه اعتراضی نخواهد داشت. ای ام سی سرور بنا به صلاحدید خود ممکن است از یک کاربر درخواست تأیید هویت نماید در این حالت کاربر موظف می‌باشد نسبت به تأیید هویت خود و مشخصات محل سکونت بر اساس نوع درخواست تأیید هویت و محل سکونت ای ام سی سرور اقدام نماید در غیر این صورت تا زمان تأیید هویت و محل سکونت کاربر حساب وی و تمامی خدمات مرتبط با آن معلق خواهد شد.

5 - امنیت حساب

مشترك متعهد می‌گردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب‌های خود در ای ام سی سرور را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی كه به وسیله حساب مشترك انجام گیرد به عهده خود مشترك است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد کاربر باید سریعاً به ای ام سی سرور اطلاع دهد.بدیهی است ای ام سی سرور هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان كه بر اثر استفاده فرد دیگری از كلمه عبور و یا حساب مشترك با و یا بدون اطلاع مشترك انجام‌شده نمی‌پذیرد.مشترك می‌بایست به دلیل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام كاربری و كلمه عبور خود احتیاط نماید. لازم به یادآوریست که دسترسی غیرمجاز افراد دیگر به حساب کاربر می‌تواند منجر به خسارات جبران ناپذیری گردد زیرا حساب‌های کاربر در ای ام سی سرور دارای دسترسی‌هایی می‌باشند که می‌توان از طریق آن‌ها سرویس را به طور کامل حذف کرد و یا تغییر داد و یا به طور کامل به خارج از ای ام سی سرور انتقال داد که در این حالت‌ها دیگر و تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند تغییرات انجام‌شده را به حالت اول بازگرداند و یا سرویس کاربر را مجدد فعال نمود.

6 - تحدید بر علیه ای ام سی سرور

چنانچه استفاده مستقیم و یا غیرمستقیم مشترك از محصولات و خدمات ما منجر به اقدام و یا تهدید قانونی مستقیم و یا غیرمستقیم علیه ای ام سی سرور، شرکت‌های وابسته و یا شرکا گردد، ای ام سی سرور مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس‌دهی به مشترك خود خاتمه دهد.

7 - ضمانت تعهدات

مشترك یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی از مشترک این توافقنامه را با عمل ورود به سایت ای ام سی سرور یا تهیه هر یک از سرویس های ما یا انجام هرگونه معامله و یا تراکنش با ما و یا عمل تأیید در مراحل خرید، به صورت الكترونیكی امضا می‌نماید، بدین وسیله اعلام می‌كند و متعهد می‌شود كه داری حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه می‌باشد و هیچ‌ یك از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین مشترک متعهد می‌شود كه 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمین می‌نماید تمامی مفاد این قوانین را مطالعه نموده و درک کرده است .

8 - عناوین

عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملكرد قرار گیرند .

9 - تفکیک پذیر بودن

بخش‌های این قرارداد تفكیك‌پذیر می‌باشند. در صورتی كه بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیک‌ترین شكل به متن اصلی تفسیر می‌گردد و سایر قسمت‌ها و شرایط توافقنامه به طور كامل لازم‌الاجرا هستند.

10 - رفع مسئولیت ، خسارت

 

ای ام سی سرور تعهد می‌نماید تمامی خدمات ذکرشده در وب سایت را به کاربر ارائه دهد. تمامی خدمات ما به همان شکلی که هستند ( AS IS ) ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه گارانتی(ضمانت) صریح و ضمنی (اضافه بر مواردی که در وب سایت قید گردیده) شامل آن‌ها نمی‌گردد. ضمناً هیچ‌گونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی‌عیب بودن، عدم قطعی، امنیت کامل و ... ارائه نمی‌شود. همه ضمانت‌های غیر کتبی در مورد سرویس های ما که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می‌باشند. ای ام سی سرور هیچ‌گونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی‌پردازد. ما تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهیم بود.
با توجه به امکان اشتباه انسانی تمامی ضمانت‌ها ، قرارها و قول‌های شفاهی(تلفنی ، رو در رو و یا هر روش شفاهی دیگر) و یا الکترونیکی (ایمیل ، چت ، تیکت و انواع روش‌های ارتباط الکترونیکی دیگر) که توسط پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌ های ای ام سی سرور به کاربر ارائه می‌گردد به طور کامل باطل می‌باشد و تنها ضمانت‌های کتبی با مهر و سربرگ قانونی ای ام سی سرور و یا موارد صریحاً قیدشده در وب سایت ما معتبر می‌باشد و تمامی ضمانت‌ها ، قرارها و قول‌های غیر مکتوب مطلقاً باطل می‌باشد. در این حالت کاربر می‌تواند درخواست ارائه ضمانت کتبی از شرکت نماید و در صورت عدم وجود ضمانت کتبی با مهر و سربرگ قانونی شرکت کاربر اعلام می‌دارد که هیچ‌کدام از موارد شفاهی و یا الکترونیکی دیگر را مستند ندانسته و بر اساس آن هیچ اقدامی انجام نداده و یا تصمیم اتخاذ نمی‌نماید.
ای ام سی سرور تحت هیچ شرایطی در برابر هر نوع خسارت مستقیم و غیرمستقیم که از سرویس ها و یا خدمات ما متوجه فرد و یا افرادی گردد مسئول نمی‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشترك در استفاده از محصولات و یا خدمات ما باشد. اگر چه ای ام سی سرور  احتمال چنین خسارتی را گوش زد كرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثنا گردد كه در چنین شرایطی مسئولیت ما  محدود به هزینه پرداختی توسط کاربر به ما برای محصول و یا خدمت مربوطه می‌گردد.
کاربر موافقت می‌كند كه در هر شرایطی سقف خسارات اثبات‌ شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هر یک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت. تمامی مشتریان ، کاربران و مشترکان ما موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت عدم پذیرش هرگز نباید هیچ‌کدام از محصولات و یا خدمات ای ام سی سرور را تهیه نمایند. تمامی موارد مرتبط با کاربران شامل محتوای وب سایت کاربران، نحوه استفاده آن‌ها از خدمات ما و اطلاعات و داده‌های استفاده‌شده توسط کاربران و به طور کل تمامی مواردی که توسط کاربران اقدام شده باشد به عهده کاربر بوده و هیچ شخص ثالثی حق اقدام قانونی علیه ما را ندارد و در صورت لزوم اقدام قانونی تنها علیه کاربر باید انجام شود بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی كه از طریق حساب مشترك و یا خدمات در اختیار کاربر انجام می‌گیرد، چه به وسیله خود مشترك و چه به وسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترك می‌باشد. ای ام سی سرور از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام‌ شده در حساب مشترك با و یا بدون اجازه مشترك خودداری می‌کند.

 

11 - اخطار : اســکریپـتـ ها

نصب و قرار دادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و وب سایت متخلف برای همیشه قطع می‌گردد و هیچ هزینه ای قابل بازگشت نحواهد بود .

12- نصب و استفاده از سرورهای سایت به جای سرور چتــروم

چتروم ها معمولاً به میزان بالایی از منابع یک سرور مصرف می‌کنند بنابراین امکان نصب آن‌ها بر روی سرویسهای اشتراکی وجود ندارد. کاربرانی که نیاز به نصب چتروم دارند می‌بایست از سرویسهای اختصاصی ما استفاده نمایند ، در غیر اینصورت در صورت مشاهده سرویس آنها بدون اخطار قبلی مسدود و هزینه ی پرداختی عودت نخواهد شد .

13- طراحي و ويرايش قالب هاي اختصاصي توسط واحد طراحي‌

واحد طراحي پس از در دست گرفتن پروژه بر اساس سبك و يا سنگين بودن كار پروژه و يا در دست داشتن ساير پروژه ها زمان تحويل را از 15 روز تا 2 ماه تعيين مينمايد كه پس از تاييد كاربر پروژه توسط متخصصين مجرب استارت ميخورد پروژه طراحي قالب اخصاصي ابتدا به واحد گرافيك تحويل شده و اين واحد پس از اتمام كار دمو كار خود را به مشتري نمايش داده و پس از تاييد به واحد كد نويسي تحويل ميدهد اين واحد پس از اتمام كار و تحويل پروژه به مشتري تا 12 ساعت درخواست هر گونه  تغييري در برخي كد ها ( غير از تغيير كلي ، غير از عوض كردن قالب ) توسط مشتري امكان پذير خواهد بود  ، در نظر داشته باشيد پس از گذشت زمان بنا بر موافقت متخصصين ويرايش با بررسي و محاسبه هزينه امكان پذير خواهد بود و كاربر حق هيچگونه اعتراضي را نخواهد داشت

14- 

IRC -Warning

انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای ای ام سی سرور اکیداً ممنوع بوده و ما ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌داریم.

15- مواردی که استفاده آنها منع دارند

استفاده از سرویس های اشتراکی ما برای هر یک از موارد زیر اکیداً ممنوع می‌باشد و کاربر تعهد می‌نماید از سرویس اشتراکی خود برای هیچ‌کدام از عناوین زیر استفاده ننماید. در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر در سرویس های اشتراکی ما سرویس کاربر مربوطه سریعاً و بدون هیچ اخطار قبلی قطع خواهد شد و تمامی مبلغ پرداختی کاربر به عنوان جریمه توسط ای ام سی سرور ضبط خواهد شد.

 • Spidering
 • Crawlering
 • Mailing Scripts
 • HYIP
 • Mailing lists
 • Hot-Linking
 • Proxy
 • Bit Torrent
 • AutoSurf, PTC, PTS ,PPC sites
 • IP Scanners
 • Port Scanners
 • Fraudulent Sites
 • Brute force Programs/Scripts/Applications
 • leeching
 • سایت هایی با عناوین دانلود فیلم غیر مجاز ، دانلود موزیک
 • سایت های موزیک و فیلمی که در پایگاه ستاد ساماندهی وزارت ارشاد ثبت نشده باشند

16- استفاده غیر قانونی

کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای ای ام سی سرور در کشورهای انگلیس و امریکا ، کانادا، آلمان ،هلند ،ایران و سوئیس کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران ، آمریکا ، انگلیس ، کانادا ، هلند ، آلمان و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آن‌ها نخواهد بود. به طور کلی سرویسهای ما می‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیماً به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می‌تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

17- ویروس ها و فعالیت های مخرب

استفاده از سرویسها یا تجهیزات ما برای ایجاد یا ارسال ویروس‌ها، کرم‌ها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

18- سایت هایی با موضوع مسائل جنسی

استفاده از سرویس های ما برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده‌های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است.

19- انتشار اکاذیب و اهانت بر علیه ای ام سی سرور 

در صورت نشر هرگونه اکاذیب علیه ای ام سی سرور و تمامی زیرمجموعه‌های آن به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به ما به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس کاربر سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و ای ام سی سرور قطعــاً فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. ای ام سی سرور تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

20- اقدام علیه ای ام سی سرور یا خسارت به ای ام سی سرور

در صورت هرگونه اقدام که به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم به صورت مالی و غیرمالی که شامل ( منافع،اعتبار،شهرت و ... ) میشود، ای ام سی سرور لطمه وارد نماید. سرویس کاربر سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به ما خواهد بود. در هر صورتی اگر ای ام سی سرور در هر زمانی متوجه این موضوع شود که احتمال قطعی سرور وجود دارد سریعاً اقدام به انتقال اطلاعات کاربران به دیتاسنتر دیگر خود خواهد نمود .

همچنین در صورتی که سرویس کاربر به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم موجب ایراد خسارت مالی و غیرمالی به ای ام سی سرور گردد کاربر مسئول جبران آن خواهد بود.

21- مسئولیت کاربران

 

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه‌ شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر کاربران ای ام سی سرور احترام بگذارند. ای ام سی سرور حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می‌گردند را برای خود محفوظ می‌دارد. کاربر می‌پذیرد که ما تنها مرجع تشخیص این موضوع می‌باشیم و کاربر حق هیچ‌گونه اعتراضی را نخواهد داشت.
ای ام سی سرور هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با داده‌ها و اطلاعات کاربر در سرویس های خود ندارد و مسئول حفظ ، نگهداری ، بروز بودن ، بازیابی و امنیت اطلاعات و داده‌ها شخص کاربر می‌باشد. در صورتی که به هر دلیل فنی و غیر فنی که توسط ای ام سی سرور و یا شخص ثالث رخ داده باشد و به واسطه آن اطلاعات کاربر دچار اشکال، عدم بروز بودن، ناقص بودن، لو رفتن ، مورد نفوذ قرار گرفتن، تخریب شدن و یا هر نوع ایراد دیگری گردید ای ام سی سرور هیچ‌گونه مسئولیتی نداشته و کاربر موظف می‌باشد از آخرین پشتیبان (بک آپ) خود که در خارج از سرویس های ای ام سی سرور نگهداری می‌شود استفاده نموده و اطلاعات خود را بازیابی نماید.

 

22- تغییر قیمت های سرویس دهی

ای ام سی سرور مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می‌باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد ، لازم به ذکر است اعمال هر تغییر در وضعیت سرویس ها با احتساب هزینه و بدون دریافت 9% درصد مالیات بر ارزش افزوده انجام میگردد .

23- مطالعه توافق نامه

مطالعه دقیق و کامل این توافق‌نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران ای ام سی سرور الزامی می‌باشد. این توافق‌نامه در محلی قرار داده‌شده است که در هنگام سفارش و خرید و یا در هنگام عضویت در سایت ای ام سی سرور تمامی کاربران حتماً باید تأیید نمایند که این توافقنامه را به طور کامل مطالعه و با آن موافق می‌باشند و امکان خرید و یا سفارش هیچ یک از محصولات و خدمات ای ام سی سرور و یا عضویت در سایت ما بدون تأیید مطالعه و پذیرش تمامی بخش‌های این موافقت‌نامه وجود ندارد و هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت‌نامه پذیرفته نمی‌باشد. همچنین تمامی کاربران حتماً باید یک نسخه از این توافق‌نامه را قبل از انجام هرگونه خرید و یا سفارش از ما چاپ نموده و نزد خود به عنوان متن قرارداد و موافقت‌نامه نگهداری نمایند و در صورت هرگونه پیگیری از طریق محاکم حقوقی آن را ارائه نمایند و اعلام نمایند که آن را قبل از هرگونه خرید و یا سفارش از ای ام سی سرور مطالعه و تأیید نموده‌اند.

24- هشدار جدی به افراد متخلفـ 

بر اساس قوانین رسمی تیم مهندسی آریا مهدی (ای ام سی سرور) تمامی افرادی که قصد اهانت و زیر سوال بردن سابقه و نحوه سرویس دهی ای ام سی سرور را داشته و داشته اند بر اساس قوانین رسمی ای ام سی سرور از آنها به مراجع مربوطه شکایت به عمل خواهد آمد و این اطمینان را به این گونه افراد میدهیم این پیگیری بصورت کامل و تا زیر سوال بردن خود افراد متخلف ادامه خواهد داشت

اینگونه افراد نیز در نظر داشته باشند  تمامی پیام هایی  که بین ای ام سی سرور و همکاران ای ام سی سرور با  مشتری یا مشتریان  انجام شده در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت .

اینگونه افراد توجه داشته باشند که هر گونه تهدید بر ای ام سی سرور و تهدید همکاران ای ام سی سرور به هر دلیلی به مراجع قانونی اطلاع داده خواهد شد.

با امید سرویس دهی و پشتیبانی بی وقفه مانند چند سال گذشته

این توافق نامه و قوانین در تاریخ 19-01-1385  انتشار یافته و در تاریخ  1-مرداد-1392  بروز رسانی شده است ، ضمن تشکر از تمامی کاربران ای ام سی سرور میزبانی شما افتخار ماست .

توسعه وب آریا مهدی ( ای ام سی سرور ) میزبان قدرتمند ایرانیانSunday, May 10, 2015

« بازگشت

زبان:

TwamAll Rights Reserved

بازگشت به بالا

کلیه حقوق این سایت محفوظ و مربوط به توسعه وب آریا مهدی میباشد